İlk para yatırma
İçin 150%
Özel promo kodu alın

BESTSTUFF

Blueprint Jackpot King Prize Lines Online Slot Oyunlarını Çıkardı

İngiltere merkezli lider online casino oyunları stüdyosu Blueprint Gaming ikonik ilerici jackpot sistemi Jackpot King’i ilk kez bir çevrimiçi yuvaya dönüştürdü ve yeni başlatılan Ödül Hatları mekaniği ile donattı.

Yeni Jackpot King Ödül Hatları oyunu, geliştiricinin son derece popüler ve yaygın olarak tanınan jackpot sistemini en yeni yenilikçi mekanik yaratımıyla birleştirerek slot meraklılarına büyük ödüller kazanma şansı ile heyecan verici bir kumarhane deneyimi sunuyor .

Bu yeni 5×5 ızgaralı çevrimiçi slot oyununda oyunculara yeni bir oyunun başlangıcında beş dönüş verilir ve oyun boyunca Ödül Hatlarını tamamlayarak ödül basamaklarını tırmanmaları gerekir. bu beş dönüş. Ödül çizgilerinin yatay, dikey ve çapraz olarak ödediğini unutmamak önemlidir.

İlk beş dönüşten sonra, oyuncular oyunlarını bitirmeyi ve biriktirdikleri ödülü toplamayı veya daha fazla Ödül Çizgisi tamamlamak ve merdiveni tırmanmak için ek bir ücret karşılığında tekrar döndürmeyi seçebilirler. daha büyük kazançlar için.

Ne kadar çok satır tamamlarlarsa ödülleri o kadar büyük olabilir. Tam kadar herhangi bir sayıda pozisyon ) makaraların herhangi bir dönüşünde verilebilir.

Jackpot Özelliği Nasıl Tetiklenir

Bir Jackpot King unvanı olarak, Blueprint’in en yenisi sürüm, stüdyonun aynı adı taşıyan aşamalı jackpot sistemine bağlanır.

Oyun sırasında, dolu Ödül Çizgileri evi, efsanevi Çark Kralı’nı etkinleştirir. Jackpot King sisteminde bulunan üç pottan birini indir.

Blueprint, Ödül Hatları tamircisine bu yılın başlarında Fishin’ Frenzy’den ilham alan bir başlıkla giriş yaptı. Ürün, çevrimiçi tombala topluluğu içinde stüdyonun erişimini başarılı bir şekilde genişletti.

Blueprint, Ödül Çizgilerinin, oyuncuların hedefledikçe bir sonraki oyuna taşınan ızgaradaki sembollerle tutmayı artırdığını kaydetti. üç Jackpot King ödülünden birinde bir şans için tabloyu tamamlamak için.

Yeni sürümleri hakkında yorum yapan, Blueprint Ana Müşteriler ve Pazarlama Direktörü Jo Purvis, Ödül Hatlarının olduğunu söyledi. “lansmanından bu yana oyuncular arasında anında yankı buldu”

ve Jackpot içeren en son oyunlarını sunmaktan heyecan duyduklarını Kral.

Hanım. Purvis, aşamalı jackpot sistemini kendi başına bir oyuna ilk kez dahil ettiklerini ve jackpot ürünlerinin hayranlarının “kesinlikle seveceklerini” açıklamaya devam etti. tanınabilir ödül merdiveni özelliği ve büyük kazançlara giden yolda tırmanın.”

Blueprint son zamanlarda birkaç popüler oyunu Jackpot King sistemine entegre etti, Eye of Horus Megaways ve Diamond Mine Megaways bu tür iki oyun.

BONUS
tr_TRTürkçe