İlk para yatırma
İçin 150%
Özel promo kodu alın

BESTSTUFF

Booongo, DoradoBet Anlaşması ile LatAm Temelini Güçlendirdi

Çevrimiçi slot üreticisi Booongo, Latin Amerika ayak izini daha da genişletti Perulu iGaming operatörü DoradoBet ile oyun portföyünün yakın zamanda piyasaya sürülmesi.

Stüdyo ve operatör arasında yakın zamanda imzalanmış bir anlaşmanın şartları uyarınca, DoradoBet, son derece yenilikçi ve popüler Ejderha Tut ve Kazan oyunları da dahil olmak üzere Booongo’nun tüm çevrimiçi slot paketine erişim sağlayacak Pearls ve Aztec Sun’ın yanı sıra yakın zamanda 3 Coin piyasaya sürüldü.

Bu yeni ortaklığın bir parçası olarak, DoradoBet oyuncuları da geliştirici ve sağlayıcının oyunlaştırma araçları koleksiyonundan yararlanabilecekler , slot turnuvaları dahil. Bu ürünlerin her biri, oyuncu katılımını ve elde tutma oranını artırmak için tasarlanmıştır.

Booongo, hem masaüstü hem de mobil cihazlarda optimum iGaming deneyimi için ilgi çekici 2D ve 3D grafikler ve hoş özelliklerle donatılmış HTML5 casino oyunlarının yaratılması ve sunulmasında uzmanlaşmıştır.

Sürekli büyüyen slot portföyüne ek olarak, şirket, yukarıda belirtildiği gibi, kanıtlanmış güzel bir etkileşim araçları yelpazesi de sunmaktadır dünyanın her yerinden farklı demografilerden oyuncuları çekmek, meşgul etmek ve elde tutmak. Hem oyunlar hem de etkileşim araçları, hızlı ve sorunsuz bir API entegrasyonu aracılığıyla kullanılabilir ve tam arka ofis desteği ile birlikte gelir.

LatAm Büyümesi

En son büyük ticari anlaşmaları olan Booongo Ticari Direktörü Sebastian Damian, DoradoBet’in Latin Amerika’da büyümelerini sürdürmek istediklerinde birlikte çalışabilmekten mutluluk duyan heyecan verici bir operatör olduğunu söyledi. en hızlı büyüyen ve en kazançlı iGaming pazarları.

Bay. Damian sözlerine, tekliflerinin bölgede son derece iyi karşılandığını ve kendini adamış ve yenilikçi ortaklarla ekip oluşturmanın harika olduğunu söyledi.

Peru odaklı çevrimiçi kumar operatörünün Yeni İşletme Başkanı Jose Luis Osorio, sürekli olarak yeni ve sürükleyici içerik arayışında olduklarını söyledi içerik ve Booongo’nun büyüyen Beklet ve Kazan oyunları koleksiyonu, oyuncularının denemesi için benzersiz bir deneyim sunuyor.

DoradoBet yetkilisi, “ileride heyecan verici bir yol haritası ve ayrıntılı bir oyunlaştırma paketi” Booongo ile bu ittifakı kurmaktan heyecan duyuyorlar ve oyuncularının stüdyonun oyunlarına yanıtını merakla bekliyorlar.

Bu, Booongo’nun geçtiğimiz aylarda duyurduğu LatAm odaklı anlaşmalar serisinin sonuncusu. Mart ayında, oyun üreticisi Kolombiyalı çevrimiçi oyun platformu sağlayıcısı Virtualsoft ile iş birliği yaptı. Anlaşma, Virtualsoft’un müşterilerine ve oyuncularına Booongo’nun çevrimiçi slot kütüphanesine ve oyunlaştırma paketine erişim sağladığını görecek.

Booongo, benzer hareketlerde Latin Amerika odaklı şirketlerle ittifaklar kurdu. Kulak Platformu ve Wargos Teknolojisi ile bölgedeki yerini sağlamlaştırdı.

BONUS