İlk para yatırma
İçin 150%
Özel promo kodu alın

BESTSTUFF

EveryMatrix Listeden Önce Lady Luck Oyunlarını Onaylıyor

Çevrimiçi kumar teknolojisi tedarikçisi EveryMatrix, LL Lucky’ye yatırım yaptığını duyurdu Games AB (Lady Luck Games), İsveçli bir çevrimiçi kumarhane oyun geliştirme stüdyosu.

EveryMatrix’in planları hakkındaki haberler, Lady Luck Games’in Haziran ayında NASDAQ First North Growth Market’te listelenmeye hazırlandığı sırada ortaya çıktı 23.

Genç iGaming stüdyosu 2019 ‘da kuruldu deneyimli dijital kumar endüstrisi gazilerinden oluşan bir ekip tarafından. Tamamı güçlü bir şekilde “mükemmel oyun deneyimi ve yüksek kaliteli yapışkan tasarımlar” sunmaya odaklanan çevrimiçi kumarhane oyunlarının geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır.

Lady Luck Games, EveryMatrix’in uzak oyun sunucusuyla da ortaklık kurdu, RGS Matrisi . Bu ortaklığın bir parçası olarak sunucu, stüdyonun yeni oyunlarını oluşturması ve dağıtması için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlayacaktır.

RGS Matrix ayrıca uyumluluk çabalarını yönetecek ve oyun üreticisinin düzenlenmiş pazarlara hızlı girişini sağlayacaktır. Sunucu 13 farklı yargı bölgelerinde lisanslanmıştır. İsveç stüdyosu altıncı RGS Matrix istemcisidir ve Spearhead Studios, Wild Boars, FunFair, FlipLuck ve JVL’ye katılıyor.

İsveç’teki genel merkezinin yanı sıra, genç ancak hızla büyüyen iGaming içerik oluşturucusunun Danimarka’da bir ofisi ve Letonya’da bir geliştirme stüdyosu var.

Lider Bir Oyuncu

Lady Luck’taki yatırımları hakkında yorum yapıyor Games, EveryMatrix Group CEO’su Ebbe Groes, bu stüdyoda bugün piyasaya sürülen yeni nesil casino oyunlarını gördüklerini söyledi. Yönetici, geliştiricinin “lider oyuncu olmanın tüm önkoşullarına sahip olduğunu ” kumarhane alanı. ”

Mr. Groes, Lady Luck Games’in deneyimli ekibini daha da övdü ve uzmanlıklarının EveryMatrix’in RGS Matrix “yıldız teknolojisi” ile eşleştirildiğini belirtti. “son derece başarılı ve hızlı bir genişlemeye yol açtığını” kanıtlayın.

The EveryMatrix patron ayrıca, kumar teknolojisi firmasının büyük bir ilginin olduğu

büyüyen ABD iGaming pazarı için sertifikasını alacağından, Lady Luck Games’in tüm çevrimiçi kumarhane başlıkları portföyünün sunucularına taşınmasının ekstra memnuniyetle karşılandığını belirtti. “yeni içerik.”

EveryMatrix , geçtiğimiz Kasım ayında New Jersey Division of Gaming Enforcement’a lisans başvurusunda bulunduğu ABD genişleme kampanyasını başlattı.

Lady Luck Games CEO’su ve kurucu ortağı Mads Jørgensen, EveryMatrix’in şirketinin geliştirme ve dağıtım güçlerini büyütmek için mükemmel bir ortak olduğunu söyledi . Listelemelerine hazırlanırken grubun onayını ve desteğini almaktan mutlu olduklarını söyledi.

Mr. Jørgensen ayrıca, bu işbirliğinin dahil olan tüm taraflar için birçok kazanç sağlayacağına olumlu olduğunu belirtti.

EveryMatrix’in stüdyoyu onaylamasının bir parçası olarak, Mr. Groes onun yönetim kuruluna katılacak, o da tanındı.

Kaynak: EveryMatrix, stüdyonun yaklaşmakta olan NASDAQ First North Growth Market listesi, EveryMatrix Newsroom, Mayıs 20, 2021

BONUS
tr_TRTürkçe