İlk para yatırma
İçin 150%
Özel promo kodu alın

BESTSTUFF

Lightning Box Yeni Online Slot, Mechanic'i Tanıttı

Sidney merkezli çevrimiçi slot uzmanı Lightning Box yeni bir oyun çıkardı. en yeni başlığı Enchanted Waysfecta’nın son lansmanı ile yenilikçi tamirci.

Oyun, Fındıkkıran balesinden esinlenmiştir. Aksiyon, genç bir kadın, bilge bir baykuş, anahtar taşıyan bir fare ve kötü bir üvey anne de dahil olmak üzere bir dizi renkli yaratık ve karakterin, zenginlik arayışları boyunca oyuncuları yönlendirdiği büyülü bir ormanın fonunda gerçekleşir.

Yukarıda bahsedildiği gibi, yeni çevrimiçi slot Lightning Box’ın yeni Waysfecta mekaniğinin ilk çıkışını da işaret ediyor. . Bu yeni ürün, 15,

kadar teslim etmek üzere tasarlanmıştır. kazanma yolları.

Enchanted Waysfecta yalnızca White Hat Gaming tarafından desteklenen çevrimiçi kumarhaneler ile Temmuz Çarşamba günü kullanıma sunuldu. , Temmuz’da çeşitli Avrupa pazarlarında genel ağ çıkışından önce .

Sydney’in pitoresk King Street Rıhtımı’nda bulunan Lightning Box, çevredeki kara tabanlı, çevrimiçi ve sosyal kumarhanelerde bulunabilecek yüksek kaliteli oyun içeriğinin oluşturulması ve sağlanması konusunda uzmanlaşmıştır. Dünya.

Stüdyo, iGaming gazileri Peter Causley ve David Little tarafından 552 tarafından kurulmuştur. o zamanlar nispeten genç olan çevrimiçi kumar endüstrisi için içeriğin önceki geliştiricilerinden biri.

Yeni Oyun ve Mekanik hakkında daha fazlası

genç kadın ikonu, bu heyecan verici yeni yuvada Vahşi gibi davranır. Scatter (Bonus sembolü) dışında makaralara gelen diğer tüm sembollerin yerine geçer ve ilki hariç tüm makaralarda görünebilir.

Bonus sembolü üçüncü, dördüncü ve beşinci makaraların herhangi bir yerine düştüğünde, oyuncuya sekiz ücretsiz oyun/spin verir. Ayrıca, ücretsiz oyun modunda bir numaralı makarada başlayan ve galibiyet başına 1 kat artan sınırsız bir çarpan mevcuttur.

İki, üç ve dört makaralar Waysfecta makaralarıdır ve bölünmüş ve normal simgelerden oluşur ), doğru kazanan kombinasyon oluşturulduğunda yüksek ödemeler sunar.

Halihazırda heyecan verici çevrimiçi kumarhane oyunları portföyüne en yeni ekleme hakkında yorum yapan Lightning Box CEO’su ve kurucusu Peter Causley, Enchanted Waysfecta’nın olduğunu söyledi. Stüdyodaki en iyi tasarım becerilerini birleştiren “büyüleyici oyun” anında tanınabilir bir orman folklor teması ile.

Yeni tamircilerinin piyasaya sürülmesinden özellikle heyecan duyduklarını ve oyuncuların olduğunu düşündüklerini belirtti. “Gerçekten büyük kazançlar elde etmeye çalışırken çok eğleneceğim.”

Enchanted Waysfecta’nın lansmanı, iGaming içerik oluşturucusunun yoğun bir döneminde Lightning Box’tan en son büyük haberler. Bu ayın başlarında şirket Latin Amerika’daki ilk çıkışını Kolombiya’nın düzenlenmiş dijital oyun alanında en popüler birkaç oyununun lansmanı ile kutladı. çevrimiçi kumar operatörü Betsson.

BONUS