İlk para yatırma
İçin 150%
Özel promo kodu alın

Kodu kopyala

Pin Up Promosyon Kodu

Pin Up Promosyon Kodu Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Her gün Pin Up Bet bahiş şirketinin popülaritesi arttıkça artmaktadır. Bu hayret bir şey değil çünkü bu iyi bir kar getiren pasif bir gelir kaynağıdır. Ayrıca şirket kullanıcılara çekici promosyonlar sağlamaktadır. Onlardan bir tanesi, kazancınızı artıracak sitemizden özel bir Pin Up promosyon kodu.

Pin Up Bet sitesinde bahis ve oyun oynamayı başlamanız ve sistemi deneyimleyebilmeniz için bizden size özel bir hediyedir. Pin up promo kodu beststuff yeni oyunculara ilk para yatırma için %150 sunar! Bu bonus, kayıt işleminden sonra hesabınızda etkinleştirilir.

pin up promo kodu
Sitemizin sizlere verdiği hediyemiz

Size gönderilen promosyon kodu, kayıtlı olduğunuzdan hemen sonra hesabınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Böylece ayrıca bir işlem yapmanıza gerek olmadan hemen ilk para yatırmanıza %150 alacaksınız.

Pin Up promo kodu nasıl aktifleştirilir?

Pin Up promo kodu beststuff etkinleştirmek için şunu yapmalısınız:

  • Sitemizde bulunan linke tıklayarak Pin Up Bet sitesine giriniz (tarayıcı arama çubuğuna giriş girdiğinizde sitesinin Türkçe veya Azerice versiyonuna geçebilirsiniz);
  • Ana sayfanın en üstünde sağ kısmında “Kaydolun” butonuna basınız;
  • Kaydolunuz;
  • Ardından hesabınızda bu bonusu aktifleştirebilirsiniz.

Pin Up Promosyon kodunun süresi nedir?

İlk promosyon kodunuz hesabınıza otomatik olarak tanımlandığı andan itibaren 3 ay içerisinde promosyonun bakiyenizin tamamını kullanmanız gerekmektedir.

BONUS