İlk para yatırma
İçin 150%
Özel promo kodu alın

BESTSTUFF

Playson, Yunan iGaming Tedarikçi Lisansını Aldı

Çevrimiçi kumarhane oyunları üreticisi Playson’a Üretici Uygunluk Lisansı verildi Yunanistan’ın yeni yeniden düzenlenen iGaming pazarındaki operatörlere içeriğini sağlamak için Helen Oyun Komisyonu’ndan.

Şirket, kapsamlı ve titiz bir başvuru sürecinden geçti ve Yunan kumar düzenleyicisi tarafından akreditasyonunun ardından, artık Avrupa’nın en hızlı büyüyen şirketlerinden birinde büyük operatörlerle ek anlaşmalar imzalamaya geçebilir. düzenlenmiş piyasalar.

Playson’ın Yunan oyun endüstrisi gözlemcisinden aldığı lisans, geliştirici ve sağlayıcının artık Solar Queen, Legend of Cleopatra Megaways gibi hit oyunlar sunabileceği anlamına gelir. , ve Kurt Gücü: Tut ve Kazan, diğerlerinin yanı sıra Yunan oyunculara.

Yunan Oyun Komisyonu, yerel olarak düzenlenmiş iGaming alanında çevrimiçi kumarhane hizmetlerinin sağlanması gerektiği yolunda birkaç önemli değişikliğin getirilmesinden sonra, ilgilenen B2B firmalarına yeni tedarikçi lisansları vermeye başladı.

Ülkenin kumar yasasına yapılan bu yeni düzenlemelere göre, herhangi bir çevrimiçi slot oyunundaki maksimum bahis spin başına 2 € ile sınırlıdır. Ek olarak, oyuncuların herhangi bir oyunda makaraları tekrar döndürmeden önce en az üç saniye beklemesi gerekir. Bir diğer önemli yeni kurala göre, bir oyunun verebileceği maksimum ödül maksimum €000 şeklindedir. , tur başına.

Yeni aldığı Üretici Uygunluk Lisansı koşulları uyarınca, Playson’ın Yunan oyunculara sunduğu tüm oyunların yeni kurallara tam olarak uygun olduğundan emin olması gerekecektir.

Düzenlenmiş Varlığın Genişletilmesi

Bu yeni Yunan lisansı, Playson’ın düzenlenmiş pazarlardaki varlığını genişletiyor Avrupa çapında ve küresel olarak daha fazla oyuncuya ulaşmak amacıyla genişleme stratejisini desteklemektedir.

Şirket kısa süre önce ISO 27001 bilgi güvenliği sertifikası aldı. Playson, Yunan lisansına ek olarak daha önceki sertifikanın “etkileyici uyumluluk bilgilerini”

daha da vurguladığını söyledi.

Son büyük duyuruları hakkında yorum yapan Playson Baş Hukuk Müşaviri Andrei Andronic, “Yeni düzenlenen Yunanistan bölgesinde hit oyunlarımızın devam etmesini ve genişletilmesini” sağlayan lisans.27001 Mr. Andronic, Yunanistan’ın şirketi için çok önemli bir bölgenin kalbinde yer alan hızlı büyüyen bir pazar olduğunu söylemeye devam etti.

Yetkili ayrıca, düzenlenmiş piyasalara ilgi duyduklarını ve portföylerine bir Yunan lisansı eklemekten memnuniyet duyduklarını belirtti. Bay Andronic’e göre, bu son duyuru “ortaklarımıza en iyi ve en güvenli oyunları sağlama konusundaki güvenimizi gösteriyor.”20300

Playson’ın Yunanistan’dan aldığı haberler, şirketin geçtiğimiz haftalarda yaptığı birkaç ortaklık duyurusunun hemen ardından geldi. Haziran ayının başlarında stüdyo, ortağına içeriğine erişim sağlamak için B2B kumar hizmetleri sağlayıcısı ExeFeed ile birlikte çalıştığını söyledi.

Geçen ayın sonlarında Playson, önde gelen Rumen iGaming operatörü MaxBet.ro ile de ortaklık kurdu. ortağının oyuncu tabanına çevrimiçi slot paketi.

BONUS