İlk para yatırma
İçin 150%
Özel promo kodu alın

BESTSTUFF

Push Gaming, Danske Spil Deal ile Düzenlenmiş Varlığı Güçlendiriyor

Çevrimiçi kumarhane oyunları tedarikçisi Push Oyun, Danimarka’nın devlet tarafından işletilen kumar operatörü Danske Spil ile yakın zamanda yapılan bir anlaşma ile Avrupa pazarlarındaki düzenlenmiş varlığını daha da büyüttü.

Bu son anlaşmanın şartlarına göre, Push Gaming yeni ortağına mutlak oyuncu favorisi Jammin’ Jars ve Razor Shark dahil olmak üzere en popüler oyunlarına erişim sağlayacak. ve Şişman Tavşan.

Oyunlar Danske Spil’in platformu üzerinden Danimarkalı oyunculara sunulacak. Bu entegrasyon, Push Gaming’in Danimarka’nın kazançlı düzenlenmiş pazarındaki yerini daha da genişletecek .

Danske Spil ile olan ortaklık ayrıca, sağlayıcının düzenlenmiş Avrupa pazarlarına yönelik devam eden yolculuğunu daha da geliştiriyor ve diğerlerinin yanı sıra Norsk Tipping, SoftSwiss, SkillOnNet, LeoVegas ve United Remote ile yapılan son anlaşmaları takip ediyor.

2012’daki yeniden yapılanmasından bu yana, Danimarka pazarı güçlenerek büyümektedir. gücü, yıldan yıla gelir kaydederek her yıl artar. Danimarka’nın düzenlenmiş çevrimiçi kumar alanının, katılım oranı açısından yalnızca İsveç’ten sonra ikinci sırada yer aldığı ve brüt oyun gelirinin çoğunluğunun çoğunluğunun geldiği bir avuç Avrupa pazarından biri olduğu da belirtilmelidir. dijital kanallar.

Push Gaming, bunun Danimarka’yı daha büyük büyüme stratejisinin uygulanması için kilit bir pazar haline getirdiğini söyledi.

Son Derece Canlı Bir Pazar

Danske ile yaklaşan entegrasyonları hakkında yorum Spil, Push Oyun Satış Başkanı Fiona Hickey, Danimarka’nın “son derece hareketli bir pazar olduğunu söyledi) ve bu nedenle Danske Spil […]

ile ortak olmak bizim için büyük bir başarı.”20300

Hanım. Hickey, içeriklerini Danimarkalı kumarhane oyuncularının önüne çıkarmanın büyüme stratejilerinde bir başka adım olduğunu ve bu fırsattan tam olarak yararlanabileceklerinden emin olduklarını söylemeye devam etti.

Danske Spil Promosyon ve Sadakat Müdürü Simon Hoffmann, Push Gaming’in ve içeriğinin birkaç yıldır radarlarında olduğunu söyledi “

eksik parçalar aksi takdirde etkileyici oyun teklifimizde.”

Bay. Hoffmann, sağlayıcının en popüler oyunlarının platformlarında yayınlanmasından heyecan duyduklarını ve “Kafamda hiçbir şüphe yok ki oyuncu tabanımızla hızla çekiş kazanın.”

On yıldan uzun bir süre önce kurulan Push Gaming, çevrimiçi kumarhane endüstrisi için HTML5 içeriğinin geliştirilmesi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket, tescilli platformunun Birleşik Krallık ve Malta kumar düzenleyicilerinden lisanslar almasından sonra geçen yıl boyunca muazzam bir büyüme yaşadı.

Bu lisanslar sayesinde, Push Gaming son aylarda William Hill, Entain, Genesis Global ve The Rank Group dahil olmak üzere sektörün en büyük isimlerinden bazılarıyla birlikte çalıştı. diğerlerinin yanı sıra, ürünlerini birden fazla pazardaki oyunculara ulaştırmak için.

60394 2021

BONUS