İlk para yatırma
İçin 150%
Özel promo kodu alın

BESTSTUFF

QTech Games, Lady Luck Games'in Başlıklarını Content-Heavy Platformuna Yüklüyor

Asya odaklı çevrimiçi kumarhane oyun distribütörü QTech Games, yükselen yıldız iGaming içerik tedarikçisi Lady Luck Games ile yakın zamanda yaptığı bir anlaşma ile zaten güçlü olan ivmesini daha da geliştirdi.

Bu son anlaşmanın şartları uyarınca, QTech, zaten yoğun içerikli toplama platformuna daha fazla çeşitlilik eklemek için gelecek vaat eden ve son derece yenilikçi stüdyodan içerik entegre etti.

Yeni eklenen oyunlar arasında Lady Luck’ın en son sürümü var – Valley Of The Muses – a 10 – Antik Yunan’dan esinlenilmiş çevrimiçi slot ve aynı zamanda diğer popüler oyunlar Dragon Slayer ve Ruler of Egypt gibi gelecek oyun yapımcısı.

QTech ve Lady Luck arasındaki ortaklık hakkındaki haberler, kumar yazılımı firması EveryMatrix’in genç stüdyoya stratejik bir yatırım yaptığını duyurmasından kısa bir süre sonra ortaya çıktı Stockholm listesinin önünde. İGaming içerik oluşturucu, Haziran ayı sonlarında NASDAQ First North Growth Market’te listelenecek.

QTech ile yapılan bu yeni anlaşma, Lady Luck’ın uluslararası ayak izini genişletecek ve benzeri kullanılmayan yargı alanlarının kilidini açacaktır. Oyun oluşturucu için Asya, Doğu Avrupa ve Latin Amerika.

Ayrıca Lady Luck’ın QTech’in EveryMatrix ile tek bağlantısı olmadığı da unutulmamalıdır. Geçen yılın sonlarında, içerik dağıtıcısı, EveryMatrix’in kendi oyun geliştirme kolu olan Spearhead Studios’tan oyunlar entegre etti.

Anlaşma QTech’in 2021 Üretim Hattını Uzatır

Bu son anlaşma hakkında yorum yapan QTech Games CCO Ulf Norder, kendilerini “yüksek -ortaklarımız için geliri artıran kaliteli içerik ” ve Lady Luck ile olan ortaklıklarının şimdiden “2021 için etkileyici ardışık ardışık düzen.”

Bay. Norder, rekabetçi iGaming alanında, yalnızca premium içeriğin bir şirketi kalabalıktan ayırabileceğini ve Lady Luck’ın oyunlarıyla bu talebi nasıl karşıladığını görmekten heyecan duyduklarını söyledi ‘ “Üstün oynanış için en son matematik modelleriyle birleştirilmiş çarpıcı grafikler ve tercih edildiğinde yüksek varyanslı oynaklık .”

Lady Luck Satış Başkan Yardımcısı Kenny Dahlsjö, QTech ile olan ortaklığının onlara ürünlerini genişletmek için harika bir fırsat verdiğini söyledi. istikrarlı büyüme gösteren önemli pazarlardaki ayak izi. Bay Dahlsjö, içerik dağıtıcısı ile olan ittifaklarının yaratıcı güçlerin , […]

dünya çapındaki oyuncular için kullanıcı deneyimini dönüştürmeye yardımcı olan ileri teknoloji ve sağlam iş bilgisi. ”

QTech, kısa süre önce sektörde bir ilk olan, tedarikçiler arası ödüller özelliğini başlattığı için birkaç ay çok başarılı oldu – Ağ Aşamalı İkramiye – dünya çapındaki ortakları için son teknoloji bir edinme ve saklama araç kutusunu açmak için. Bu yeni özelliğin eklenmesi, şirketin Asya’da ve büyük büyüme potansiyeline sahip diğer gelişmekte olan pazarlarda lider bir çevrimiçi kumarhane eğlencesi sağlayıcısı olma hedefine ulaşmasına daha da yardımcı olacak şekilde ayarlanmıştır. .

BONUS
tr_TRTürkçe