İlk para yatırma
İçin 150%
Özel promo kodu alın

BESTSTUFF

Tejon Tribe, 600 Milyon Dolarlık Hard Rock Casino İçin Müteahhit ve Mimarları Açıkladı

Tejon Kızılderili Kabilesi, tasarım ve inşaat firmalarını açıkladı. Highway yakınlarında 768 önerilen 600 milyon dolarlık kumarhanesi üzerinde çalışmaya başladı. , California City of Bakersfield’ın hemen güneyinde.

Bu Pazartesi günü yayınlanan bir haber bülteninde kabile, Los Angeles merkezli The PENTA Building Group şirketinin genel yüklenici olarak hizmet vereceğini ve Las Vegas merkezli Klai Juba Wald’ın işe alındığını duyurdu. birincil mimar olarak

Friedmutter Group Architecture & Interior Design Studios, Las Vegas’ta da kurulmuştur. tasarım mimarı ve iç mimar olarak seçildi. Her üç şirket de kumarhane ve konaklama tesisleri tasarlama ve inşa etme konusunda önemli deneyime sahiptir.

Tejon Kızılderili Kabilesi 2012’da federal tanınmayı sağladı. O zamandan beri, Seminole’nin sahibi olduğu Florida merkezli oyun ve ağırlama devi Hard Rock International ile ortaklaşa bir otel ve kumarhane tesisi inşa etmek istiyor. Florida Kabilesi.

Ocak ayında kabile, kompleksi geliştirmeyi planladığı site için uzun zamandır aranan federal onay aldı. ABD İçişleri Bakanlığı da bu yerde oyun oynanmasına izin verdi. Projenin kaderi, bir süre içinde 22 kararla aynı fikirde olması gereken California Valisi Gavin Newsom’a aittir. -ilk yayınlandığı tarihten sonraki aylık dönem.

Bu karara uyması halinde İçişleri Bakanlığı 400 -Tejon Kızılderili Kabilesi’nin yararına olan bir dönümlük arazi. Kabile kumarhane kompleksini

üzerine inşa etmeyi planlıyor. dönümlük arazinin büyük kısmı.

Projenin En Az Kısmını Yapacak Sendikalı İnşaat İşçileri

Aşiret iken mülkün inşaatına yardımcı olacak tüm şirketlerin isimlerini vermedi, basın açıklamasında işin en azından bir kısmının sendikalı işçiler tarafından yapılacağını öne sürdü. ev sahibi Kern County’den.

Hükümet Newsom federal hükümetin kararıyla aynı fikirde olursa, inşaatın geçici olarak bir yıl içinde başlaması ve sürmesi bekleniyor 11 ay kaldı.

Tejon kabilesi ve Hard Rock bir otel ve kumarhane tesisi inşa etmeyi planlıyor. ,500-metrekare oyun alanı ve bir 11-306 odalı katlı otel. Komplekste ayrıca bir spa ve fitness yer alacak, yiyecek ve içecek tesisleri, bir konser salonu ve “Kern County’deki en büyük konferans ve toplantı alanı.”

Ayrıca, canlı eğlencenin de önemli bir bileşen olacağı biliniyor. yeni mülk, tıpkı ülke çapındaki tüm Hard Rock markalı tatil yerlerinde olduğu gibi.

Ana tatil yerinin yanı sıra, kabile ayrıca bitişik bir 500 atadı. -karavan parkı için dönümlük alan.

Aşiret yetkilileri mega planın Kern County’nin ekonomisi üzerinde önemli bir olumlu etkisi olacağına söz verdiler. İnşaatın 900 iş yaratması beklenirken, tatil beldesinin 2’den fazla istihdam sağlaması bekleniyor, insanlar bir kez tamamen çalışır durumda.

Kaynak: Tejon kabilesi otel-kumarhane projesine rehberlik edecek firmaları seçer, Bakersfield.com, Temmuz 12, 20200

BONUS
tr_TRTürkçe