İlk para yatırma
İçin 150%
Özel promo kodu alın

BESTSTUFF

WSOP, Pennsylvania'daki İlk Çıkışından Sonra Üç Eyalette Artık Kullanılabilir

Perşembe günü World Series of Poker resmen Pennsylvania’nın çevrimiçi pokerine girdi iki günlük başarılı bir saha denemesi ve eyalet Oyun Kontrol Kurulundan nihai onayın ardından alan.

Keystone Eyaletinde piyasaya çıkışını kutlamak için WSOP, yerel oyuncular için özel kayıt promosyonlarının yanı sıra yeni duyurulan bileklik etkinlikleri, haftalık turnuvalar ve satın alma ile günlük uydular sunuyor. – bu sonbaharda Las Vegas’ta gerçekleşmesi planlanan bu yılki WSOP Ana Etkinliğine bir koltuk kazanma şansı sağlayan 1 dolardan başlayan ücretler.

Çevrimiçi poker platformu, büyük ödül havuzları ve düşük katılımlı turnuvalara düzenli olarak ev sahipliği yaparak Pennsylvania oyuncularına en büyük değeri sağlama sözü verdi. .

WSOP, daha önce duyurulan WSOP Online altın bileklik programına 1 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri arasında yeni tanıtılan günlük bileklik etkinlikleri ekledi. 8 Ağustos’tan Ağustos’a kadar Pennsylvania çevrimiçi poker meraklıları 15. Operatör böylece resmi bir WSOP etkinliğinden altın bir bilezik alma şansını artırıyor.

Yeni başlatılan siteye kaydolmak ve oynamak için oyuncuların fiziksel olarak Keystone State’de bulunmaları gerekir. Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda para yatırabilir ve bir dizi özel promosyondan yararlanabilirler. WSOP.com’da bir hesap açtıklarında , varsa Caesars Rewards hesaplarını bağlayabilirler, fine dining için puan kazanmak için, Oynanan her el ile Caesars mülklerinde eğlence ve misafirperverlik deneyimleri.

WSOP’nin Üçüncü Eyaleti

Pennsylvania, düzenlenmiş bir çevrimiçi poker piyasasına sahip üçüncü eyalettir. WSOP markasının hizmet verdiği yer Nevada ve New Jersey diğer ikisidir. Ayrıca, operatörün Keystone State’de pazar lideri PokerStars PA, Borgata Poker ve BetMGM Poker’e katılan bir çevrimiçi poker odası işleten dördüncü kişi olduğu da belirtilmelidir.

Pennsylvania, 888pokerin yeni poker istemcisine erişim sağlayan ilk ABD pazarıdır, Poker 8. Yazılım daha yakın zamanda piyasaya sürüldü ve Avrupa’da kullanılabilirken, ancak şimdi Amerika Birleşik Devletleri’nde WSOP.

310poker, WSOP sitesine ana şirketi arasında uzun vadeli bir ortaklık çerçevesinde güç sağlar, 2000 Holdings ve sonraki poker operatörünün sahibi, kumarhane güç merkezi Caesars Entertainment, Inc.

Keystone State’deki ilk çıkışları hakkında yorum yapan Caesars’daki WSOP Kıdemli Başkan Yardımcısı Ty Stewart, çevrimiçi poker operasyonlarını Pennsylvania’da açmaktan heyecan duyduklarını ve bu son genişlemede

gerçek kazananların olduğunu söyledi. onlara katılan yerli oyuncular.

Mr. Stewart, takımlarının “ eyaletteki poker oyuncularına en fazla değeri sağlamaya odaklandığını ve

kendilerine güvendiklerini söylemeye devam etti. çevrimiçi poker ürünümüzün potansiyeli.”20300

Kaynak: World Series of Poker Online, Pennsylvania’ya Genişliyor, PR Newswire, Temmuz , 800

BONUS