İlk para yatırma
İçin 150%
Özel promo kodu alın

BESTSTUFF

Yggdrasil, Reflex Gaming Krazy Klimber Çevrimiçi Slotunu Başlattı

Hala gemideyseniz Godzilla vs. Kong’un son sürümü, en son MonsterVerse filmi, ardından Yggdrasil ve ortağı Reflex Gaming, sizin için küçük bir şey sunmuş olabilir.

Çevrimiçi kumarhane içerik tedarikçisi ve stüdyo ortağı Krazy Klimber, son işbirliklerinde çevrim içi slot oyuncularını gök yüksekliğindeki bir kulenin tepesinde dev bir maymunla savaşmaya davet ediyor.

Krazy Klimber bir 5×3, -ödeme hattı çevrimiçi slotu, yukarıda bahsedilen dev canavarı hikayesinin odak noktası olarak yerleştirir ve büyük kazançlar arayışında kuleyi ölçekler.

Bu yeni oyun, Yggdrasil’in YG Masters programının bir parçası olarak iGaming geliştiricisi Reflex Gaming’in en son sürümüdür ve bu yılın başlarında Desperate Dawgs’ın piyasaya çıkışını takip etmektedir. Daha önceki oyun, kumar devi William Hill’in 2021 en başarılı üç lansmanı arasında yer aldığını bildirmesiyle beklentileri aştı.

Reflex Gaming, 2020 baharında YG Masters’a katıldı. Programa üyeliği, stüdyonun küresel genişleme stratejisini hızlandırmak için pazara giriş arayüzü olarak Yggdrasil’in GATI standardizasyon teknolojisine erişimini sağladı.

Genel olarak konuşursak, GATI, YG Masters üyelerinin önceden yapılandırılmış, düzenlemeye hazır, standartlaştırılmış geliştirme araç setini kullanarak tutarlı bir şekilde en son içeriği üretmesini ve ardından uluslararası müşterilere hızlı dağıtımını sağlar.

Reflex Gaming 2020 yılında kuruldu ve kumar endüstrisinde

olarak kabul edildi. İngiltere’deki en büyük bağımsız oyun makinesi tedarikçisi. Aynı zamanda YG Masters ailesinin bir parçası olan en büyük çevrimiçi kumarhane içerik üreticisidir.

Yeni Başlık İki Ana Özellikle Geliyor

Krazy Klimber, herhangi bir dönüşte tetiklenebilen iki ana özelliğe sahiptir. Krazy Klimber bonus oyunu bonus sembolü 1, 3 ve 5 numaralı makaralara geldiğinde ve Ape karakteri gökdeleni ölçeklendirdiğinde etkinleştirilir. Bonus oyunu sırasında, farklı seviyeler, oyuncunun bahis miktarının veya ücretsiz dönüşlerin çarpan kazancı da dahil olmak üzere farklı ödüller sunar.

Bu özel modda, oyuncular 1’e kadar maksimum canavar kazancı elde edebilirler) x hisseleri.

Maymun kulenin tepesine tırmanışı sırasında ücretsiz döndürme özelliği tetiklenirse, oyunculara her seferinde büyük kazançlar için makaralar arasında hareket edebilen üç süper kayan vahşi doğa verilir. çevirmek.

Reflex Gaming ile ortaklaşa piyasaya sürülen en son oyun hakkında yorum yapan Yggdrasil Ürün ve Program Başkanı Stuart McCarthy, Krazy Klimber’ın YG Masters portföyüne eklenen başka bir aksiyon dolu çevrimiçi slot olduğunu söyledi. ve anında tanınabilir bir tema ve büyük bir kazanç potansiyeliyle, oyunun operatör ortakları ağındaki oyuncular tarafından nasıl karşılanacağını görmek için sabırsızlanıyorlar. .

Reflex Gaming Baş Ürün Sorumlusu Mat Ingram, topraklarındaki en güçlü oyunlarından biri olduğu için yeni çevrimiçi slotlarını YG Masters programı aracılığıyla sunmaktan heyecan duyduklarını ekledi. tabanlı oyun makinesi siteleri.

Bay. Ingram devam etti “caz müziğinin ayak parmaklarına dokunan ritimlerinden, Manhattan’ın gece manzarasını süpüren çift düzlemli uçakların vızıltısına ve arama ışıklarına; Oyuncuların büyük kazançlar peşinde koşan maymunumuzla eğlence ve heyecanın yeni zirvelerine çıktığını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

BONUS